Föremål som liknar etsning signerad
5289 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
4114 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5011 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 6 maj 2024
6149 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024
2048 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024
5201 Torrnålsetsning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 29 april 2024
5341 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
4271 Etsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2024
5051 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024